Andrea Mohorović

Rođena 1994. u Puli. Nakon završene srednje Medicinske škole (smjer fizioterapeutski tehničar) u Rijeci nastavlja obrazovanje u Zagrebu 2013. godine na Kineziološkom fakultetu na kojem 2018. postaje Magistra kineziologije u edukaciji i kineziterapiji. Na 5.godini fakulteta postaje demonstrator na predmetima usmjerenja kineziterapije te počinje studentski raditi u Centru MotionLab gdje nakon diplome i postajem zaposlenik do danas.

Također nakon diplome nastavlja raditi na fakultetu kao stručni suradnik na katedri Kineziterapije. Rad je najviše usmjerava na vježbanje u svrhu ispravljanja motoričkih obrazaca, te poboljšanja funkcionalnosti i posture tijela s ciljem smanjenja boli ili potencijalnih ozlijeda.  Prisustvom na raznim edukacijama usavršava se i dodatno educira u području terapije, rehabilitacije, kineziterapije i vježbanja.

Slobodno vrijeme provodi u prirodi, planinarenju, izletima i druženju s prijateljima.

Od 2020. dio je predavačkog tima Fitnes učilišta na programu osposobljavanja za instruktore pilatesa.