Potrebna dokumentacija za upis na Fitnes učilište

1. Kopija osobne iskaznice – uz orginal na uvid

2. Rodni list

3. Domovnica

4. Kopija svjedodžbe završene srednje škole uz predočenje originala na uvid. Vodite računa da vam treba svjedodžba završene srednje škole neovisno jeste li završili fakultet

5. Liječnička potvrda – bitno je da nije starija od 6 mjeseci te da je napravljena u medicini rada i sporta. Popis ustanova gdje možete napraviti liječnički možete pogledati ovdje. Svrha: za obavljanje poslova instruktora fitnesa u teretani/funkcionalnog fitnesa/grupnog fitnesa uz glazbu/pilatesa – ovisno o programu kojeg upisujete

6. Kopija uplatnice u iznosu od 30,00 € za pokriće troškova razredbenog postupka na IBAN: HR4623400091110521458 otvoren u PBZ. Model 02, Poziv na broj: Vaš OIB  (primjer opće uplatnice).

Online prijava

Prijava-check

Svjedodžba

Svjedodžba-dokumentacija

Liječnička potvrda

Liječnički pregled

Opća uplatnica

Preuzmite neki od besplatnih sadržaja Fitnes učilišta.

Kardio ebook

Kardio-trening-E-book

Vodič kroz trening za hipertrofiju

fitnes uciliste-Hipertrofija

Pre-Pilates

fitnes uciliste-pre pilates

Program treninga za 9 tjedana

fitnes uciliste-RPE

Pretplati se na blog Fitnes učilišta

Ostanite u korak sa novim spoznajama iz svijeta fitnesa.

Na sve popularnijem blogu Fitnes učilišta tim predavača Fitnes učilišta prenosi svoja iskustva, ideje, smjernice te dijele savjete vezane za fitnes, zdravlje i kvalitetu života.

Uz to, istražujemo pitanja s kojima se fitnes stručnjaci susreću svaki dan – od treninga, motivacije, prehrane, suplementacije, te aktualnih tema u području obrazovanja kadrova u sportu.

Kada se pretplatite dobit čete članke kao što su:

• Top fitnes stručnjaci za koje trebate znati
• Izbor vježbi i intervali odmora za trening hipertrofije
• Trening na vručini
• Pliometrijski trening

Ispunite prijavu za blog još danas!

blog emali header